Vår och sommar 2024

5 – 11 januari Liten Falkeholm

12 – 18 januari Fogelstad Kvinnliga Medborgarskola

19 – 25 januari Bitte Davidsson mfl 

26 januari – 1 februari Södergården

2  – 8 februari Monica Marnell

9 – 15 februari Petra Lundberg Bouquelon och Inez Bouquelon

16 – 22 februari Sophie Öhlin

23 – 29 februari Marianne Eijnar, Cecilia Dahl, Hanna-Maija Bergman och Jan W Bergman

1 – 7 mars Sv Konstnärsförbundet Region Öst 

9 – 13 mars Anna Bengtsson och Ann-Christin von Reybekiel

15 – 21 mars Cecilia Kusoffsky, Marie-Hélène Sund och Jenny Lennhammar

22 – 28 mars Charlotte Falk och Kerstin Ulfendahl

29 mars – 4 april Shahla Fallahian 

5 – 11 april Kerstin Törngren Lind

12 – 18 april Soly Erlandsson

19 – 25 april Annie Boberg

25 april – 2 maj Bröderna Rennéus 

3 – 9 maj Rolf Güntert

10 – 16 maj Anna Bergman och Angelina Angela Björk

17 – 23 maj Naturfotografer i BioFoto Stockholm

24 – 30 maj Matti Merilaid

31 maj – 6 juni Mathias Kärnlund

7 – 13 juni Mary Viberg och Eugenia Kazamaki Ottersten

14 – 20 juni Liza Simonsson och Helena Oddbjörn

21 – 27 juni Ledig vecka

28 juni – 4 juli Anna Andrén

5 – 11 juli Ledig vecka

12 – 18 juli Ledig vecka

19 – 25 juli Ledig vecka

26 juli – 1 augusti Ledig vecka

2 – 8 augusti Lisa Rondahl Pedersen, Elisabeth Engstrand Sparring, Audrey Davies, Anna Tillas och  Kirsten Boserup Olsen

9 – 15 augusti Lördagsakademin

16 – 22 augusti Annette Hemstadens

23 – 29 augusti Karin Thorneman

30 augusti – 5 september Sv Konstnärsförbundet Region Öst

Höst och vinter 2024

6 – 12 september Mikael Thorselius

13 – 19 september Målarklubb Slussen

20 – 26 september Henrik Lennkvist

27 september – 3 oktober MÅMA

4 – 10  oktober Annika Lindsjö Lidström

11 – 17 oktober Gunilla Mann

18 – 24 oktober Rickard Jakobsson

25 – 31 oktober Helen Rebot

1 – 7 november Fem Målare

8 – 14 november Britte Holvander

15 – 21 november Wanja Djanaieff

22 – 28 november Anna Frenning, Elisabeth Martinsson o Susanne Heed

29 november – 5 december Karin Roosvall

6 – 12 december Sv Konstnärsförbundet Region Öst 

13 – 19 december Ulf Lundell

20 – 26 december Ulf Lundell

27 december – 2 januari Ledig vecka

Vår och sommar 2025

3 – 9 januari Liten Falkeholm

10 – 16 januari Fogelsta Kvinnliga Medborgarskola

17 – 23 januari Ledig vecka

24 – 30 januari Göran Karlsson Skog

31 januari – 6 februari Ledig vecka

7 – 13 februari Ledig vecka

14 – 20 februari Ledig vecka

21 – 27 februari Ledig vecka

28 februari – 6 mars Ledig vecka

7 – 13 mars Ledig vecka

13 – 20 mars Sophie Öhlin

21 – 27 mars Ledig vecka

28 mars – 3 april Ledig vecka

4 – 10 april Eva Högberg

12 – 17 april Ledig vecka

18 – 24 april Ledig vecka

25 april – 1 maj Magdalena Lundkvist

1 – 8 maj Sv Konstnärsförbundet Region Öst

8 – 15 maj Ole Dalin

15 – 22 maj Viveca Berg

22 – 29 maj Ledig vecka

30 maj – 5 juni Ledig vecka

6 – 12 juni Ledig vecka

13 – 19 juni Ledig vecka

20 – 26 juni Ledig vecka

27 juni – 3 juli Ledig vecka

4 – 10 juli Ledig vecka

11 – 17 juli Ledig vecka

18 – 24 juli Ledig vecka

25 – 31 juli Ledig vecka

31 – 7 augusti Ledig vecka

Höst och vinter 2025

7 – 14 augusti Ledig vecka

15 – 21 augusti Ledig vecka

22 – 28 augusti Olle Eriksson

29 augusti – 4 september Olle Eriksson

5 – 11 september Punctum bild

12 – 18 september Camilla Nyqwist

19 – 25 september Britta Westman

26 september – 2 oktober Sofia Bergman preliminärt

3 – 9 oktober Anna Axelsson Handsworth

10 – 16 oktober FärgQvintetten

17 – 23 oktober Håkan Bystedt

24 – 30 oktober Rickard Jakobsson

31 oktober – 6 november Anneli Björn

7 – 13 november MariaMålarna

14 – 20 november Börje Forsgård

21 – 27 november Ledig vecka

28 november – 4 december Karin Öhman, Kristiina Pollari och Lena Nordendahl

5 – 11 december Ledig vecka

12 – 18 december Ledig vecka

19 – 25 december Ledig vecka

26 december – 1 januari Ledig vecka