2021

Datum som ej är med i listan nedan är lokalen tillgänglig

8-14 januari Liten Falkeholm

26 mars-1 april ETC

9-11 april Mathias Kärnlund

22-26 april Fotoutställning

29 april-6 maj Lokalen tillgänglig

7-13 maj Annika Vretinger

14-20 maj Viveca Berg

20-27 maj Leo Konstenius

28 maj-3 juni Mette Camp & Alice Lindberg

4-10 juni Claes Rizell

11-17 juni Anthony James Cane

18-24 juni Jimmy Berglund

Under juli månad hyrs galleriet ut till reducerat pris

23 juli -5 augusti Gunilla L Ceesay

5-11 augusti Lokalen tillgänglig

12-18 augusti Lokalen tillgänglig

20-26 augusti  Lennart Widell & Karin Andrén

27 augusti- 2 september Susanne Jörgensen & Ann Sandegård

2-9 sep Ea Hamilton

10-16 sep Fyra akvarellmålare

16-23 sep Kurt Forsberg & Natale Orlich

24-30 sep Karin Wahlström m.fl.

1-7 okt Åsa Ceder, Riitta Shauman och Terese Ekström

7-14 okt 3D-gruppen

15-21 okt Bitte Nordell och Kickan Mellqvist

21-28 okt Rickard Jakobsson

29 okt-4 nov Mariamålarna

4-10 nov Agneta Ericsson & Annelie Björn

11-18 nov Britte Holvander

18-25 nov Anna Frenning och Elisabet Martinsson

26 nov-2 dec Börje Forsgård, Stefan Sjöblom och Lotta Geisler

3-9 dec Karin Bjursäter

10-16 december Martin Färnsten m.fl.

17-30 december Ulf Lundell

2022

6-13 januari Liten Falkeholm

28 januari-3 februari Kristina Uhr och Ann Hulthén

18-24 februari FärgQuintetten

25 februari-3 mars Lisa Hansson

4-10 mars Susanne Grahn

10-17 mars Eva Söderberg

18-24 mars Yvonne Grahn, Birgitta Olsson och Mälle Zeilon Lagerkvist

25-31 mars Stina Rhodin

1-7 april ETC

7-14 april Eva Sjögreen och Lars Ahlbom

14-21 april Svenska Konstnärsförbundet, Region Öst

22-28 april Gun Eld Sandström

28 april-5 maj Anna-Lena Moberg m.fl.

6-12 maj Lena Gustavson-Sillén

13-19 maj Christina Österberg

20-26 maj Anna Bergman

27 maj-3 juni Marie-Louise Ljungberg och Kjell Viklund

26 augusti-1 september Annette Backman

2-8 september Susanne Jörgensen

9-13 september Annika Eliasson

15-22 september AnnMari Löf och Merja Lundquist

23-29 september Petra Werner-Kjellberg

30 september-6 oktober Lokalen tillgänglig

7-13 oktober Karin Åstedt, Lilian Gamberale, Christina Solberg och Kristina Uhr

14-20 oktober Helena Sallnäs

21-27 oktober Svenska Konstnärsförbundet, Region Öst

28 oktober-3 november TTL Group

4-10 november Preliminärbokning

11-17 november Karin Grönlund 

18-24 november Rickard Jakobsson